INSTRUKCJA
PANEL PACJENTA

Założenie konta i dostęp do Panelu

Do Panelu dostęp mają jedynie zarejestrowani Użytkownicy. Wszyscy autoryzowani są na podstawie numeru telefonu komórkowego, gdzie do jednego numeru może być zarejestrowany tylko jeden Użytkownik.

Schemat3
Rys. Schemat zakładania konta w systemie Istel Care

Aby założyć konto jako Pacjent:

 1. Wejdź na stronę Istel Care. Wybierz kafelek: Pacjent.

Wybierz Kafelek
Rys. Kliknij w kafelek Pacjent.
2. Kliknij -> Nie masz konta w serwisie? Zarejestruj się.
1 (1)
Rys. Lokalizacja przycisku NIE MASZ KONTA W SERWISIE? ZAREJESTRUJ SIĘ
3. Wypełnij formularz i ustal hasło (dokładne objaśnienie wszystkich pól formularza znajdziesz w ramce na końcu artykułu).
4. Kliknij w przycisk ZAREJESTRUJ.
Formularz
Rys. Formularz rejestracji Pacjenta.
5. Pojawi się okno z miejscem na wpisanie kodu aktywacyjnego, który wyślemy SMS-em na numer telefonu podany w formularzu.
6. Wpisz kod aktywacyjny i kliknij AKTYWUJ KONTO.
Wprowadz Kod
Rys. Widok z prośbą o wprowadzenie kodu aktywacyjnego.
7. Twoje konto jest już aktywne i możesz zalogować się do systemu.
Twoje Konto Jest Aktywne
Rys. Widok po pomyślnym zarejestrowaniu się; teraz możesz zalogować się do systemu.

Objaśnienie pól formularza:

Numer telefonu – pole obowiązkowe; na podany numer będą przychodziły wszystkie wiadomości autoryzacyjne. Użytkownik, aby móc korzystać z systemu Istel Care, musi posiadać numer telefonu z możliwością obsługi wiadomości SMS (patrz 1).
Hasło – pole obowiązkowe; musi składać się z minimum 6 znaków, co najmniej jednej wielkiej litery, co najmniej jednej małej litery, co najmniej jednej cyfry i znaku specjalnego. Po kliknięciu w ikonę z okiem na końcu pola możliwe jest podejrzenie wprowadzonego hasła (patrz 2).
Powtórz hasło – pole obowiązkowe; funkcja pozwalająca na upewnienie się, że Użytkownik ustalił właściwe hasło (patrz 3).
PESEL - pole obowiązkowe (patrz 4).
Imię – pole obowiązkowe; w przypadku osób posiadających więcej niż jedno imię należy wpisać wszystkie w tym polu (patrz 5).
Nazwisko - pole obowiązkowe; w przypadku osób posiadających więcej niż jedno nazwisko, należy wpisać wszystkie w tym polu (patrz 6).
Adres e-mail – pole nieobowiązkowe; w przypadku uzupełnienia, po rejestracji wyślemy na wskazany e-mail wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu (patrz 7).
Oświadczenia i zgody – pole obowiązkowe; aby korzystać z systemu Istel Care wymagane jest zaznaczenie oświadczenia zapoznania się z Polityką Prywatności i Regulaminem oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (patrz 8).
Zarejestruj – po kliknięciu w ten przycisk, otrzymasz SMSem kod aktywacyjny do systemu, który należy wpisać na stronie Istel Care (patrz 9).

Formularz Numeracja
Rys. Formularz rejestracji konta jako Pacjent - objaśnienie pól.

Domyślne wylogowanie następuje po 6h niekorzystania z systemu